MY I NASZ TEAM
NASZ HUSKY TEAM
SERWIS HUSKY
SERWIS SH UŻYTKOWYCH
(16kB)
Od 2001 roku wielokrotnie braliśmy udział w imprezach zaprzęgowych, w tym aż kilkadziesiąt razy znaleźliśmy się "na pudle". W poprzednich sezonach udało nam się wywalczyć m.in. tytuł i medal wicemistrza Polski PFSZPRP, II miejsce w Pucharze Polski PFSZPRP, potem I miejsce w Pucharze Musher CUP za cały sezon w klasie B1, na Mistrzostwach Świata IFSS w generalnej klasyfikacji klasy B (razem z racing dogami) byliśmy na 5 miejscu, a w klasyfikacji psów Nordic Breed - w klasie B - (28kB)
ZWYCIĘŻYLIŚMY. Dominik jest też dwukrotnym II wicemistrzem Polski w klasie A (Mistrzostwa Polski na śniegu - marzec 2007 i Mistrzostwa Polski w drylandzie - grudzień 2007) i zdobywcą Pucharu Polski Dryland w C1 w 2008 roku, Mistrzem Polsk dryland 2011 w klasie B1. Był wielokrotnym kadrowiczem z klasą Mistrzowską Krajową.
Obecnie cieszymy się już nie tylko z sukcesów psów mieszkających u nas, ale także z psów przez nas wyhodowanych.

Wyniki naszych psów na zawodach sprinterskich:

V miejsce w klasie D1 (Adrian z Mayą) Sandl 2012
III miejsce w klasie C1 (Adrian z Mayą) Hornik Tri Studne 2012
XIV miejsce (7 w NB) w klasie 6 psów - 4 etapowy Border Rush Jakuszyce 2012
III miejsce w klasie BJM NB Mistrzostwa Świata IFSS (Mariusz i Strzała)
I miejsce w klasie B1 Mistrzostwa Polski Lipusz 2011
I miejsce w klasie D1 Mistrzostwa Polski (Adrian z Mayą 1/7) Lipusz 2011
III miejsce w klasie D1 Mistrzostwa Polski (Agnieszka z Morrisem 3/7) Lipusz 2011
II miejsce w klasie B1 Puchar Polski Zdunowice 2011
II miejsce w klasie D1 (Adrian z Mayą 2/6) Puchar Polski Zdunowice 2011
II miejsce w klasie D1 (Agnieszka z Morrisem 3/6) Puchar Polski Zdunowice 2011
I miejsce w klasie D1 (Adrian z Mayą 1/3) Puchar Polski Pruszcz 2011
II miejsce w klasie D1 (Adrian z Mayą 2/8) Mistrzostwa Polski dryland Kędzierzyn-Koźle 2011
IV miejsce w klasie D1 (Bartek z Morrisem) Mistrzostwa Polski dryland Kędzierzyn-Koźle 2011
I miejsce w klasie D1 junior (Bartek z Morrisem) Mistrzostwa Polski dryland Kędzierzyn-Koźle 2011
IV miejsce w klasie D1 (Adrian z Mayą 4/5) Mistrzostwa Polski śnieg Zdunowice 2010
I miejsce w klasie C1 (Speedy+Mimi+Momo+Max 1/2) Puchar Polski Kędzierzyn-Koźle 2010
II miejsce w klasie D1 (Adrian z Mayą 2/9) Puchar Polski Zdunowice 2010
III miejsce w klasie D1 (Bartek z Molly i Morrisem 3/9) Puchar Polski Zdunowice 2010
III miejsce w klasie D1 (Adrian z Mayą 3/6) Puchar Polski Minikowo 2010
III miejsce w klasie B1 Puchar Polski Lubieszów 2010
I miejsce w klasie D1 (Bartek z Molly i Morrisem 1/11) Mistrzostwo Polski dryland - Kcynia 2009
VI miejsce w klasie D1 (Mariusz i Strzała) Mistrzostwa Polski dryland - Kcynia 2009
III miejsce w klasie D1 (Mariusz z naszą Wichrą) Puchar Polski Dryland - Pruszcz 2009
XIII miejsce w klasie C1 Puchar Polski, WSA i ESDRA - Jakuszyce 2008
I miejsce w klasyfikacji Pucharu Polski Dryland PZSPZ 2007
V miejsce w klasie C1 i Puchar Fair Play - Silesiana 2007 - Katowice grudzień 2007
III miejsce w klasie C1 - Łódź Pro Pac Cup - listopad 2007
V miejsce w klasie CCM - (Paweł z naszym Morfeuszem) - Łódź Pro Pac Cup - listopad 2007
I miejsce w klasie CCMML - (Bartek z naszą Tajgą) - Łódź Pro Pac Cup - listopad 2007
VI miejsce w klasie C1 - Lubieszów - listopad 2007
I miejsce w klasie CCMSS (Paweł z naszym Morfeuszem) - Lubieszów - listopad 2007
II miejsce w klasie C1 - Myślęcinek - listopad 2007
III miejsce w klasie CCM (Paweł z naszym Morfeuszem) - Myślęcinek - listopad 2007
V miejsce w klasie C1 (Ewka nie ukończyła w C1) - II Czerniawska Maszeriada - Świeradów Zdrój - październik 2007
IV miejsce w klasie CCM (Paweł z naszą Tajgą) - II Czerniawska Maszeriada - Świeradów Zdrój - październik 2007
XVI miejsce w klasie D1 - Mistrzostwa Europy WSA - Zuberec 2007 (eksperyment totalnie nieudany ;) )
III miejsce w klasie A - Mistrzostwa Polski Dryland - Łódź 2006
- II vice Mistrz Polski w klasie A
III miejsce w klasie C0 (Ewa + nasze psy) - LZ - Spała - październik 2006
VII miejsce w klasie D0 (ostatnie miejsce ;)) Ewa + pozyczone sunie: Nika i Kobra) - LZ - Spała - październik 2006
IV miejsce w klasie D0 (Marta + Noel + Anouk) - LZ - Spała - październik 2006
III miejsce w klasie D0 (Marta + Anouk + Morfeusz) - LZ - Dziergowice - październik 2006
I miejsce w klasie B1 - Mistrzostwa Polski Dryland - Wejherowo maj 2006 (niestety, jedyny w klasie)
II miejsce w klasie A - I ProPac Cup - Łódź kwiecień 2006
III miejsce w klasie A - Mistrzostwa Polski Śnieg - Jakuszyce 2006
- II vice Mistrz Polski w klasie A
V miejsce w klasie B0 - WIlcze Echa - Kubalonka 2006
III miejsce w klasie B0 - Jakuszyce - styczeń 2006
V miejsce w klasie Velo - Wilcze Echa - Lubliniec listopad 2005
IV miejsce w klasie B1 - III Wyścigi Psich Zaprzęgów - Śladem Ślężańskiego Mnicha - Sobótka listopad 2005
III miejsce w klasie B1 - IV Wyścigi Psich Zaprzęgów - Myślęcinek październik 2005
I miejsce w klasyfikacji B SH - Mistrzostwa Świata Dryland IFSS - Lubliniec kwiecień 2005
V miejsce w klasyfikacji generalnej B (łącznie z greysterami i eurodogami) - Mistrzostwa Świata IFSS - Lubliniec 2005
I miejsce w klasyfikacji Pucharu Musher Cup - podsumowanie sezonu 2004/2005
III miejsce w klasie B1 - Wilcze Echa - Kubalonka marzec 2005
III miejsce w klasie B1 - III Wyścigi Psich Zaprzęgów - Myślęcinek marzec 2005
III miejsce w klasie B1 - Mistrzostwa Polski POZSSPZ - Korczew luty 2005
(Jakuszyce podium) III miejsce w klasie B1 - II Wyścigi Bursztynowym Szlakiem 2005 - Sopot styczeń 2005
I miejsce w klasie B1 - V Watahowa Gonitwa Wigiljna Tuszyn - Las grudzień 2004
II miejsce w klasie B1 - Świerklaniec grudzień 2004
V miejsce w klasie B1 - Lubliniec listopad 2004
I miejsce w klasie B1 - Wysoka-Radocka Góra listopad 2004
II miejsce w klasie B1 - Sobótka listopad 2004
I miejsce w klasie B na Czerniawskiej Maszeriadzie - Świeradów Zdrój październik 2004
II miejsce w klasie B na zawodach "Śladem psich łap" - Kucoby kwiecień 2004
II miejsce w klasyfikacji Pucharu Polski PFSZPRP - podsumowanie sezonu 2003/2004
(29kB) I miejsce w klasie C3 na Finale Pucharu Polski - Jakuszyce marzec 2004
Wicemistrzostwo Polski w klasie C3 - Cisna luty 2004
V miejsce w klasie C3 - Cisna luty 2004
II miejsce w klasie C3 - Sopot styczeń 2004
V miejsce w klasie C3 - Kubalonka styczeń 2004 (start z oderwaną na starcie płozą!!!)
III miejsce w klasie C3 - Wrocki grudzień 2003
V miejsce w klasie C3 Wilcze Echa - Lubliniec listopad 2003
I miejsce w klasie Bikejoring Kobiet Wilcze Echa (Klaudia) - Lubliniec listopad 2003
IV miejsce w klasie C3 - Sobótka listopad 2003
III miejsce w klasie C3 na Worona Cup - Ińsko listopad 2003
III miejsce w klasie C3 na I Canis Cup - Sieradz październik 2003
IV miejsce w klasie Velo Męskim na I jesiennym Crossie - Dziergowice wrzesień 2003
I miejsce w klasie Velo Kobiet na I jesiennym Crossie (Klaudia) - Dziergowice wrzesień 2003
II miejsce w klasie D na III Międzynarodowych wyścigach psich zaprzęgów - Ostrów Wlkp. marzec 2003
I miejsce w Velo na I wyścigach psich zaprzęgów "Śnieżny ślad" - Rogóźno styczeń 2002
I miejsce w klasie Velo podczas Noworocznego Biegu Watahowego - Łódź styczeń 2002
VI miejsce w Velo na Międzynarodowych wyścigach o "Złoty But" - Wysoka październik 2001 (ale uwaga!!! w przypadku crossu u Prochala mistrzostwem jest samo ukończenie wyścigu!!!)


Osiągnięcia w pullingu:
(7kB)I miejsce i Mistrzostwo Polski w klasie psów SH do 28 kg dla naszego psa Morfeusza - na IV Międzynarodowych Mistrzostwach Polski w Uciągu Psów - Kraków maj 2003
I miejsce w klasie psów SH do 20 kg dla naszego psa Morfeusza na I Nadodrzańskim Pullingu - czerwiec Dziergowice 2003 (wynik 1538 kg!!!)
I miejsce w klasie suk do 28 kg dla naszej suki Anouk na I Stabill Weight Pulling Łódź wrzesień 2003
III miejsce w klasie suk do 28 kg dla naszej suki Tajgi na I Stabill Weight Pulling Łódź wrzesień 2003
IV miejsce w klasie psów do 28 kg dla naszego psa Morfeusza na I Stabill Weight Pulling Łódź wrzesień 2003


SPORT ZAPRZĘGOWY
GALERIE
FIRMA HUSKY
POLECAMY
REKLAMA