MY I NASZ TEAM
NASZ HUSKY TEAM
SERWIS HUSKY
SERWIS SH UŻYTKOWYCH
(31kB)I wreszcie stało się. Długo się zbieraliśmy, ale w końcu udało nam się spłodzić coś pisanego na nasze własne wspólne www. Nie jest to co prawda obszerne "m" w pofabrycznym lofcie, ani rozległa posiadłość w Bieszczadach, ale zawsze to jakaś nowa wspólna powierzchnia. Kim jesteśmy? Najmiodniejszą parą na świecie. Chociaż jak twierdzą nasi najlepsi z najlepszych, pewnego dnia nadejdzie taka chwila, kiedy się pozabijamy. Na razie jesteśmy w całości, a nawet się rozmnażamy ;-)))) Właściwie to od dłuższego czasu stanowimy już niczego sobie "modelową" polską rodzinkę. Typu 2 + bliżej nieokreślona liczba podopiecznych - czytaj - nie mniej niż dziesięć. Dlaczego? O tym szukajcie w podstronach.


Jesteśmy ze sobą już 18 lat - na dobre i na złe w myśl zasady, że przeciwieństwa się przyciągają. Ona - impulsywna, wybuchowa, kłotliwa i bezkompromisowa. On - opanowany, rozsądny (czasami hehehe), opiekuńczy, pracowity. Te różnice nam nie przeszkadzają, bo kochać to znaczy patrzeć w tę samą stronę. I chociaż czasem (a nawet dosyć często) nasze "oczy się rozbiegają", kiedy trzeba - zawsze dochodzą do pionu.

(22kB)Ta strona powstała dla wszystkich tych, którzy zostali tu wymienieni - bo dla nich zawsze warto coś zrobić. A także dla naszych przyjaciół rozproszonych po świecie i Polsce, żeby uwierzyli, że wciąż żyjemy oraz po to, aby ci którzy poczują, że coś nas łączy, mogli do nas napisać. Najwięcej będzie tu jednak o syberian husky, którą to rasę pokochaliśmy nad życie. Nie bedzie to jednak serwis zaprzęgowy, bo stron o husky jest już w sieci mnóstwo. Chcemy, żebyście poczuli, że nasze psy są dla nas wyjątkowe, że traktujemy je jak członków rodziny, a sport - bardzo osobiście. Wszelkie sugestie dotyczące pracy z psami zaprzęgowymi powstały na bazie własnych obserwacji oraz współpracy z innymi, bardziej doświadczonymi maszerami.
Oprócz prawie wszystkiego o nas, naszych zajęciach i przyzwyczajeniach znajdziecie tu m.in. najwartościowsze informacje lub strony o psich zaprzęgach, poznacie naszych przyjaciół, nasze osiągnięcia, warte polecenie teatry alternatywne oraz "nasze" miejsca w Łodzi i na świecie.

(14kB)Przede wszystkim jednak zapraszamy do zapoznania się z największą pasją naszego życia, czyli psami zaprzęgowymi. Pasją, która stała się nie tylko stylem życia, ale przede wszystkim dniem codziennym, który stał się pasją. Tym, którzy ją podzielają lub pragną podzielić polecamy zwłaszcza działy "wataha" oraz"husky firma". Zapraszamy również do zapoznania się z tym co robimy wspólnie. Zajrzyjcie do działów: "nasza husky firma", "hotel dla psów" oraz "sklepik". Bo chociaż każde z nas pracuje gdzie indziej, razem powołaliśmy do życia firmę "Husky", która zajmuje się głównie tym, co kochamy najbardziej.

Cieszcie się więc wraz z nami naszą stroną i cieszcie się życiem, bo jak powiedział Beaumarchais "któż wie, czy świat potrwa jeszcze trzy tygodnie?"...

SPORT ZAPRZĘGOWY
GALERIE
FIRMA HUSKY
POLECAMY
REKLAMA