MY I NASZ TEAM

·         INTRO

·         AKTUALNOŚCI

·         NASZA LUDZKA EKIPA

·         NASZE OSIĄGNIĘCIA

·         HODOWLA

·         SAMI O SOBIE

·         NASI PRZYJACIELE

·         NASZ KLUB - WATAHA

·         HOKKAIDO I INNE PSY

·         LINKI Z ŻYCIA

NASZ HUSKY TEAM

·         PSIA EKIPA

·         HUSKY - MORFEUSZ

·         HUSKY - EDEK

·         HUSKY - ANOUK

·         HUSKY - TAJGA

·         HUSKY - GASPAR

·         HUSKY - DUSZA

·         HUSKY - SPEEDY

·         HUSKY - PIORUN

·         HUSKY - CZARNA

·         HUSKY - WICHRA

·         HUSKY - PIPPI

·         HUSKY - MAKSIO

·         HUSKY - MANSON-EAGLE

·         HUSKY - MOMO

·         HUSKY - MIMI

SERWIS HUSKY

·         CAŁA PRAWDA O HUSKY

·         WADY ZALETY MITY

·         WZORZEC FCI

·         KUPNO CZY ADOPCJA?

·         HISTORIA RASY

·         PRZECZYTAJ ZANIM KUPISZ

SERWIS SH UŻYTKOWYCH

·         HUSKY TO PIES PRACUJĄCY

·         OD NICH SIĘ ZACZĘŁO...

·         NAJWAŻNIEJSZE LINIE

·         WPŁYWOWE HODOWLE

·         UŻYTKOWE HUSKY W POLSCE

·         KLUCZOWE PSY

·         MIOTY W POLSCE

·         CERTYFIKATY UŻYTKOWOŚCI

·         ARTYKUŁY DOT. HODOWLI

·         ZOSTAŃ REDAKTOREM SERWISU

(10kB)UWAGA!


Firma HUSKY powstała w 2002 roku w Łodzi. Jej działalność podzielona jest na trzy piony. Jeden stricte związany z nasza pasją, czyli psami, drugi typowo handlowy, trzeci - literacki i dziennikarski. UWAGA! CAŁA DZIAŁALNOŚĆ FIRMY ZOSTAŁA W 2010 r., 0 ZAWIESZONA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!W NASZEJ OFERCIE

(Dominik z naszymi psami po biegu w Wysokiej)

PSY

Kameralny hotel dla psów
Budowa i sprzedaż sań i wózków sprinterskich
Pokazy psów zaprzęgowych
Szkółka maszerska
Szkolenie psów zaprzęgowych
Wyprowadzanie psów na spacery
Wybiegiwanie psów
Dom dziennego pobytu dla psich pupili

TEKSTY

Usługi dziennikarskie
Redakcja, korekta i adjustacja tekstów na zamówienie
Pisanie tekstów sponsorowanych
Adaptacje tekstów


JEŻELI JESTEŚ RÓWNIEŻ ZAINTERSOWANY KARMĄ LUB OSPRZĘTEM MASZERSKIM - SKONTAKTUJ SIĘ Z EWĄ

JEŻELI JESTEŚ ZAINTERESOWANY MATERIAŁAMI BUDOWLANYMI I IZOLACJAMI TECHNICZNYMI - SKONTAKTUJ SIĘ Z DOMINIKIEM

SZCZEGÓŁY USŁUG DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH

 

Twój pies jest nieszczęśliwy, bo poświęcasz mu za mało czasu? Długo pracujesz i nie możesz wyprowadzić psa? Masz psa zaprzęgowego, którego roznosi energia, ale nie masz sprzętu maszerskiego lub psiego teamu do zaprzęgu? Zadzwoń do nas! Wiemy, czego potrzebuje twój czworonożny przyjaciel! Zabierzemy go do siebie lub będziemy trenować w twojej okolicy. Dysponujemy odpowiednim profesjonalnym osprzętem oraz klatkami i bezpieczną przyczepą do przewozu piesków. Zobacz jakie mamy w tej dziedzinie osiągnięcia jako ekipa, poznaj nasze husky oraz upewnij się jak się z nami skontaktować. Zajęcia prowadzi zespół licencjonowanych zawodników i trenerów, członków Łódzkiego Klubu Przyjaciół Wilków i Psów Północy "WATAHA" (www.wataha.info.pl) zrzeszonego w Polskim Związku Sportu Psich Zaprzęgów (jedynej oficjalnie uznanej przez Ministerstwo Sportu polskiej organizacji zrzeszającej maszerów i sympatyków sportu zaprzęgowego) oraz członkowie Związku Kynologicznego. Licencjonowani zawodnicy i instruktorzy sportowi w dyscyplinie wyścigi psich zaprzęgów.

 

BUDOWA SPRZĘTU MASZERSKIEGO

(Sanie domowej roboty)Przyjmujemy indywidualne zamówienia na sanie, trójkołowe wózki zaprzęgowe, a także skrzynie na przyczepy - z materiałów na życzenie klienta. Możemy też zaopatrzyć Państwa w linki, szorki czy karabinki. Jeżeli Państwa sklep byłby zainteresowany kupnem karmy Propac lub Sportmix, którą karmimy nasze klubowe psy, pośredniczymy również w jej kupnie. Po szczegóły związane ze sprzętem zajrzyj do działu SKLEP.


PRZEJAŻDŻKI PSIM ZAPRZĘGIEM

Tę usługę oferujemy przede wszystkim osobom lub firmom, które chcą urozmaicić organizowaną imprezę. Może to być prywatny wypad za miasto, ale także impreza integracyjna, uzupełnienie szkoleń team-buildingowych, czy po prostu zakosztowanie nietypowej przygody. Przejażdżki mogą odbywać się na saniach, lub w warunkach bezśnieżnych - na wózkach. Liczba zaprzęgów i psów wynajmowanych z takiej okazji, zależy od liczności grupy, czasu oraz uzgodnionej trasy. W razie potrzeby dysponujemy nawet kilkudziesięcioma psami zaprzęgowymi.


SZKOLENIE PSÓW ZAPRZĘGOWYCH

(Praca w zaprzęgu jest przyjemnością, ale i obowiązkiem dla psów północy)Tragedią polskich zaprzęgowców, a w szczególności HUSKY jest to, że ponad 90% populacji tej rasy w naszym kraju jest kupowana tylko z racji jego wyglądu, a nie jego przeznaczenia. Mało kto zdaje sobie sprawę, że w większości przypadków Husky - oznacza tylko kłopoty. Wielka niezależność, ogromny temperament, uciekinierstwo, niesamowity instynkt łowczy, gigantyczna siła, demolanctwo - to tylko niektóre z wielu przywar, które najczęściej charakteryzują tę rasę. Na skutek tego, dziesiątki tych psów (w ogromnej mierze, bez rodowodu) każdego dnia trafiają na ulicę, do schronisk, na łańcuch lub do dalszej adopcji. Wielu takich sytuacji można by było uniknąć, gdyby każdy choć chwilę zastanowił się przed kupnem psa, który najczęściej nie jest zbyt kłopotliwy - gdy tylko zapewni mu się odpowiednią ilość RUCHU.
Bowiem zarówno husky jak i malamuty są psami, które stworzone są do pracy w zaprzęgu, do przemierzania kilometrów w swoim stadzie. A NA TO NIGDY NIE JEST ZA PÓŹNO! Gdy więc kochasz swojego zaprzęgowca, chcesz żeby nareszcie robił to, co kocha najbardziej, ale nie masz czasu z nim biegać, jeździć na rowerze, a już z pewnością nie stać cię na utrzymanie zaprzęgu - skontaktuj się z nami! Spotkamy się z Wami, sprawdzimy psi potencjał i to, jaki rodzaj pracy lubi twój pies lub psy. Jeżeli nigdy nie prowadził aktywnego trybu życia - powoli będziemy rozwijać jego umiejętności - od samodzielnego treningu, po pracę w zaprzęgu - twoim lub naszym. Określimy w jakim charakterze sprawdza się w psim teamie, czy ma zadatki na lidera i czy sprawdza się w tej roli. Być może jeszcze nie wiesz, że twój obecny kanapowiec, ma w sobie mistrzowską żyłkę? Być może twój zaprzęg chciałby zmierzyć się na zawodach? Tak, czy nie - to już mniej ważne. Najważniejsze, że warto zadbać o to, aby husky chował się aktywnie, zdrowo i zgodnie z charakterem rasy. My zapewnimy mu odpowiednią ilość ruchu i szczęścia.


SZKÓŁKA MASZERSKA

Nasze szkolenia obejmują nie tylko psy, ale także ludzi, którzy chcieliby nauczyć się samodzielnie powozić psim zaprzęgiem. Początkującym maszerom po serii teoretycznych zajęć przygotowawczych proponujemy treningi z naszymi lub własnymi psami. Uczymy od podstaw - najpierw jak ubierać psy, zapinać, jak nauczyć psy poszczególnych komend i jak "pracować" na wózku czy saniach. Doradzimy jak ułożyć psy w zaprzęgu, na co zwracać szczególną uwagę w treningach i w ciele oraz psychice psów. Przyzwyczajamy do zachowań w ekstremalnych sytuacjach, przygotowujemy do pierwszych startów na zawodach lub po prostu nauczymy Państwa umiejętnego czerpania radości z posiadania psa zaprzęgowego oraz ze sportu zaprzęgowego traktowanego jako rekreacja. Dominik jest jedną z kilkunastu osób, które uczestniczyły w pierwszym w Polsce kursie instruktorskim (a wg. nowej ustawy - trenerskim najniższego stopnia) dyscypliny sport psich zaprzęgów.


WYPROWADZANIE PSÓW

(Wyprowadzanie psów)Jeżeli wyjeżdżasz na jakiś czas, zostajesz długo w pracy, w poszczególne dni nie zdążasz, żeby wyjść na spacer ze swoim zwierzakiem - my z chęcią zrobimy to za Ciebie. Przekaż nam tylko upodobania swojego pieska, a urozmaicimy mu czas spaceru! Szczęśliwy pies - to wybiegany pies!WYBIEGIWANIE PSÓW

(Wyżeł też wymaga odpowiedniej ilości ruchu)Tę usługę kierujemy nie tylko do właścicieli psów zaprzęgowych, ale do wszystkich tych, których pupile powinni prowadzić aktywny tryb życia, ale z różnych względów takowego nie prowadzą. Mogą to być np. mieszanki psów ras północnych, psy gończe, płochacze i aportery. Wszystkie te, które męczą się siedzeniem w domu i trzema krótkimi spacerami w ciągu dnia. Niewyżytym psiakom proponujemy biegi indywidualne wraz z maszerem (biegacz przypięty tzw. liną do skandynawki), treningi biegowe przed rowerem lub systematyczne przyuczanie psa do pracy w zaprzęgu. Zajęcia odbywają się w urozmaiconym terenie, na różnych odległościach, w zależności od stanu zdrowia i możliwości piesków.


HOTEL DLA PSÓW

(Ogród - wybieg)Kiedy znajdziesz się w nagłej sytuacji, musisz pilnie wyjechać, nie masz z kim zostawić psa, lub nie ma go kto wyprowadzić, a boisz się, że będzie wył za tobą z tęsknoty lub zdemoluje mieszkanie podczas dłuższej nieobecności - również skontaktuj się z nami. Przyjedziemy po twojego pupila, zabierzemy jego ulubiony kocyk i zabawki, po czym bezpiecznie przewieziemy go do siebie na wieś, gdzie będzie miał do dyspozycji 1600 m2 szczelnie ogrodzonego ogrodu, kilka tysięcy metrów pól i lasów do spacerowania oraz stałą opiekę. Dla psów kojcowych - do dyspozycji mamy również obszerne kojce, budy oraz wiklinowe posłania domowe. Więcej szczegółów znajdziecie w dziale "HOTEL U MASZERA".

SPORT ZAPRZĘGOWY

·         KALENDARZE WYŚCIGÓW I WYNIKI

·         KLUBY W POLSCE

·         SPORT CZY REKREACJA

·         ZAWODY - RODZAJE KLASY REGULAMINY

·         NASZ KLUB - WATAHA

·         POLSKI ZWIĄZEK SPORTU PSICH ZAPRZĘGÓW

·         FEDERACJE ZAGRANICZNE

·         SŁOWNIK ZAPRZĘGOWY

·         LITERATURA

·         400 ZAPRZĘGOWYCH LINKÓW

·         OGŁOSZENIA MUSHING

GALERIE

·         NASZ HUSKY TEAM

·         WYŚCIGI 2001-2012

·         TRENINGI 2001-2012

·         WYPRAWY

·         RUNNING MORPHEUS KENNEL NA CO DZIEŃ

·         WATAHA NA WESOŁO

·         INNE NASZE PSIAKI

·         HUSKY PO DOMOWEMU

·         PSIAKI NA WESOŁO

·         WYSTAWY

·         HOTEL I KENNEL

·         VARIA

·         FILMY

FIRMA HUSKY

·         NASZA HUSKY FIRMA

·         HOTEL U MASZERA

·         SKLEPIK

·         POKAZY LUB SZKOLENIA Z INSTRUKTOREM

·         USŁUGI LITERACKIE

·         MATERIAŁY BUDOWLANE

POLECAMY

·         NASI SPONSORZY

·         SPONSOR: 3RD POLE

·         SPONSOR: PRO PAC

REKLAMA

·         WWW.HUSKYFARM.PL