MY I NASZ TEAM
NASZ HUSKY TEAM
SERWIS HUSKY
SERWIS SH UŻYTKOWYCH
(20kB)
TA DZIAŁALNOŚĆ FIRMY ZOSTAŁA ZAWIESZONA!!!! PRZEPRASZAMY


Zapraszamy do naszego, niewielkiego, ale przytulnego hoteliku dla czworonogów nazwanym przez nas pieszczotliwie HUSKY PLAZA :),a formalnie Hotelem U MASZERA. Hotel powstał głównie jako miejsce pobytu dla piesków, których właściciele przebywają na szkoleniach zaprzęgowych naszej szkółki, jednak w lecie kiedy zaprzęgowce raczej odpoczywają, zapraszamy wszystkich czworonogi do skorzystania z naszej hotelowej oferty.

(15kB)Hotelik jest usytuowany 30 km od Łodzi, w ustronnym i spokojnym miejscu, na wsi. Do dyspozycji psów mamy zupełnie nowe atestowane, obszerne kojce firmy ALDAZ, spełniające normy UE, oraz nowiutkie piękne, drewniane, izolujące i od gorąca i od chłodu - budy. Przed kojcami pieski mają tzw. mały wybieg oraz do spacerów i ganiania dwa duże, ogrodzone wybiegi. Jeden - ogrodowy ma 1600 metrów, i drugi - polno-sadowy o powierzchni 1300 metrów. Możemy więc rotacyjnie wypuszczać psy, nawet, te które nie przypadną sobie do gustu. Inne pieski, które zgadzają się ze sobą, mogą biegać i bawić się razem, w zależności od ilości "wczasowiczów" kilka godzin dziennie, na zmianę. Pieski mogą się też bawić z naszymi czworonogami, chętnie goszczącymi inne psy, dzięki którym łatwiej zapomną o chwilowej zmianie sytuacji. Gwarantujemy całodobową opiekę, domową atmosferę, pieszczoty, a pieski, ktore przyzwyczajone są kanapowego życia - mogą mieszkać w domu.

(34kB)Doskonale wiemy, czego potrzebują Wasze psy, bo sami od lat hodujemy psy, które są nie tylko naszą pasją, ale całym naszym życiem...

Nasz hotel jest niewielki i kameralny, specjalnie po to, aby wasze pieski pod Waszą nieobecność czuły się spokojnie i komfortowo. Żeby jak najlepiej zniosły rozłąkę, nie drażniła ich obecność większej ilości psów niczym w schronisku. Pieski są pod całodobową opieką. Kojce są w bliskości ujęcia bieżącej wody i są wyposażone w specjalne obrotowe i wiszące karmidła, które na noc zapewnią pieskom wodę. Kojce są kryte, osłaniają przed deszczem i słońcem, a od ziemi izoluje je drewniana podłoga (w przyszłości część kojców będzie kaflowa). Przed kojcami znajduje się również niewielki piaskowy wybieg.

(22kB)W przypadku większego zainteresowania w przysz-łości - jest możliwość powiększenia hotelu, ogro-dzenia kolejnych wybiegów, a w przypadku zwierząt trudno znoszących warunki w zimie - uruchomienie dwóch ogrzewanych pomieszczeń - przechowalni, dla zwierząt trzymanych w warunkach "blokowych".

Pieski karmimy według waszego cyklu żywienio-wego. Jeżeli właściciel nie wyposaży pieska w jego wyżywienie - w standardowej ofercie mamy sprawdzoną, profesjonalną i zbilansowaną karmę dla zwierząt Pro Pac - dla zwierząt w różnym wieku o różnych potrzebach.

REZERWACJE PRZYJMUJEMY:
pod telefonami 0601-579 348 i 0600-939 229 oraz adresami e-mail: ewa@husky.info.pl lub dominik@husky.info.pl

Z racji niewielkiej ilości miejsc (nie chcemy, aby Wasze psy czuły się jak w wielkim schronisku, tylko, żeby miały jak najwięcej naszej uwagi) (25kB)prosimy o wcześniejszą rezerwację terminów, (dotyczy to głównie miesięcy wakacyjnych). Zwłaszcza, że czasem przebywają u nas też psy osób biorących udział w szkoleniach zaprzęgowych.

Rezerwacje na okres dłuższy niż 7 dni w miesiącach czerwiec-sierpień, wymagają 10 % zaliczki.

CENNIK aktualny (dotyczy tylko nowych klientów, nie dotyczy psów, co do których została już wcześniej osobiście lub telefonicznie ustalona kwota za ich pobyt oraz psów przebywających już w hotelu):

Opłata za dzień pobytu:
18 zł (pies z własnym wyżywieniem)
20-24 zł (z wyżywieniem naszym - w zależności od wielkości psa)

PRZEWIDUJEMY ZNIŻKI:
- przy pobycie powyżej 30 dni
- przy większej ilości psów
- dla stałych klientów
- dla psów maszerów

(29kB)Za dodatkową opłatą, możemy dowieźć i odwieźć psy z/we wskazane miejsce.
Inne usługi - ceny do negocjacji.
Istnieje też możliwość profesjonalnego strzyżenia psów podczas pobytu w hotelu lub umówienia się na wizytę profesjonalnego PSIEGO FRYZJERA.WARUNKI PRZYJĘCIA CZWORONOGA DO HOTELIKU:
- aktualne świadectwo szczepienia przeciwko wściekliźnie oraz data odrobaczywiania
- dla szczeniąt wymagane świadectwo szczepień wieku dziecięcego (dla psów dorosłych zalecane, aczkolwiek nie obowiazkowe - aktualne szcze-pienie na tzw. psie jednostki)
- obroża, smycz, kaganiec
- pozostawienie danych i aktualnego kontaktu do właściciela

(8kB)W trosce o samopoczucie Waszego psiaka możecie na czas pobytu możecie zaopatrzyć Waszego psiaka w:
- domowe legowisko czy kocyk
- ukochane zabawki
- ulubione przysmaki
- zalecamy też przywiezienie "domowej" wody na pierwsze 1-2 dni pobytu
(zmiana miejsce dla wielu psów i brak Pana to dla nich już i tak wielki stres, nagła zmiana wody może dodat-kowo rozstroić żołądek)

Zastrzegamy sobie prawo odmowy przyjęcia pieska lub innego zwierzęcia bez podania przyczyny.

Nie przyjmujemy zwierząt, co do których istnieje podejrzenie choroby oraz suk w cieczce.


Nad zdrowiem piesków czuwają współpracujący z nami weterynarze z Łodzi (SFORA) i gminy.
(12kB)Wystawiamy rachunki.

OFERUJEMY:
Atrakcyjne ceny
Wysoką jakość opieki
Kameralność

Zobacz, jak czuła się u nas przez ponad miesiąc OKTA, zobacz, jak mieszkał i szalał u nas DEMON, zobacz, co robił u nas PELE, jak bawiły się LUPI z RUMPIM i jak czuły się FIZIA, BLAUBINA, HENKA, IDOL, KIMONA, SHAMUK, RUNA, KSARA, MASZA, HARDY, BORYS, KIKA, DOLAR, KARASEK CZY NUTKA :)

ZOBACZ JAK MIESZKAJĄ NASZE I HOTELOWE PSY - HOTEL I KENNEL

!!!!!!!!!ZAPRASZAMY!!!!!!!!!


(55kB)

SPORT ZAPRZĘGOWY
GALERIE
FIRMA HUSKY
POLECAMY
REKLAMA