MY I NASZ TEAM
NASZ HUSKY TEAM
SERWIS HUSKY
SERWIS SH UŻYTKOWYCH
(26kB) W Running Morpheus Kennel mieszka obecnie siedem suń husky i osiem psów husky (z czego 9 z linii sportowych i 6 typu show-dog) oraz para hokkaido; resztę stanowią mieszańce pełniące rolę domowych przytulanek lub stróżów całego towarzystwa. W tym stadzie jest wiele pięknych i mądrych psów. Jednak to, że ich nie rozmnażamy jest naszą świadomą decyzją. Świadomą, bo zdajemy sobie sprawę, że w Polsce rodzą się setki psów tej rasy, które trafiąją w ręce nieprzygotowane do przyjęcia psów o ich charakterze. Że są częścią mody, jaka na nie zapanowała, a 90% z ich właścicieli nie wie jak wykorzystać potencjał drzemiący w swoim psie. Husky wypełniają dziś schroniska, bazary, serwisy ogłoszeniowe - wszedzie pełno ich do oddania lub sprzedania.
Uważamy, że każdy rozród powinnien być bardzo mocno przemyślany, bo to my bierzemy odpowiedzialność za kolejne psie życia. Staramy się planować więc miot tylko po psach dla nas idealnych - o doskonałych predyspozycjach do biegania, zdrowych, przebadanych, kontynuujących warte podtrzymania linie hodowlane, o odpowiadających nam cechach charakteru i kochających pracę w zaprzęgu - co jest dla husky najważniejsze.
Nie mamy ambicji, aby nasze psy były wystawowymi championami, aczkolwiek nasz team jest teamem psów rodowodowych i tylko takie, zgodnie z regulaminem hodowli ZK są u nas dopuszczane do hodowli. Przede wszystkim chcemy jednak. aby nasze psy były szczęśliwe robiąc to, co potrafią i kochają robić najbardziej. Część psów z naszego stada jest wysterylizowanych, bo chociaż je kochamy to nie wiążemy z nimi planów "rodzinych". Te zostawiamy dla psiaków naprawdę najlepszych i bliskich naszemu ideałowi.

(44kB)Hodowla znajduje się na powierzchni 5000 m2. Nasze psiaki mają do dyspozycji dwa wybiegi - stary ogród o powierzchni 1600 m2 oraz specjalny psi wybieg o powierzchni 1000 m2. Starsze psy mieszkają na co dzień w swoim mniejszym kojco-wybiegu o powierzchni 150 m2, gdzie stoi zadaszona stara szopa, a pod nią ich ukochane drewniane budki, a także kilka podestów do wygrzewania się na słońcu. "Szczury" mieszkają w nowszych kojcach, firmy Aldaz, i również przed nimi mają swój mały, zamknięty wybieg i super drewniane budki. Kojce są oświetlone i jest do nich doprowadzona bieżąca woda. Wszystkie hasiory są conajmniej dwa razy wypuszczane na duże wybiegi. Gdy jest sucho latem, lub śnieżnie zimą, hasiory przyłażą czasem posiedzieć w domu, powąchać co się dzieje w kuchni, ukraść coś ze stołu i wytrzeć się w wykładzinę :) Najczęściej jednak w domu po godzinie lub dwóch szybko się nudzą, i już chcą wychodzić na zewnątrz. Hokkaido mają swój oddzielny kojec i wspólną budkę, aczkolwiek hokki mieszkają tam, gdzie akurat lubią, trochę w domu, trochę w ogrodzie, trochę w kojcu. Czasem spuszczane są na noc a czasem w ciągu dnia. Podobnie Zośka - która jest psem domowym, gdy temperatura na dworze spada poniżej 10 stopni. Gdy temperatura jest wyższa - wchodzi do domu tylko "kontrolnie", bo okupuje wtedy fotele na werandzie i straszy całą wieś swoim krwiożerczym szczekaniem :)


MIOTY W RUNNING MORPHEUS KENNEL W ZK


MIOT J
JANIS JOPLIN Running Morpheus Kennel - D. Juszczyk do Open
JAY KAY Running Morpheus Kennel - A. Domański do B1
JIMI MORRISON Running Morpheus Kennel - A. Domański do B1
JOAN BAEZ Running Morpheus Kennel - R. Kalaciński do C1 lub B1
JAY-Z Running Morpheus Kennel - R. Kalaciński do C1 lub B1
JOHNNY ROTTEN Running Morpheus Kennel - S. Krkoska do B1 lub Open

MIOT K
KANJI Running Morpheus Kennel - USA, Michigan
KANGAI Running Morpheus Kennel - Polska, Łódź

MIOT M
MINI MORRIS Running Morpheus Kennel - został u nas
MARCEL MARCEAU Running Morpheus Kennel - został u nas
MICHAEL`S MOMO Running Morpheus Kennel - został u nas
MIOU MIOU Running Morpheus Kennel - została u nas
MAMMA MIA Running Morpheus Kennel - A. Domański - do D1, C1, B1
MARILYN MANSON Running Morpheus Kennel - M. Kostrzewa - do SJ i D1
MOLLY MALLONE Running Morpheus Kennel -B. Grabara - do D1 i C1
MAD MAX Running Morpheus Kennel - B. Grabara - do D1 i C1


Galeria naszych maluchów - 11 tygodni :)

SPORT ZAPRZĘGOWY
GALERIE
FIRMA HUSKY
POLECAMY
REKLAMA