MY I NASZ TEAM
NASZ HUSKY TEAM
SERWIS HUSKY
SERWIS SH UŻYTKOWYCH
(21kB)AKTUALNOŚCI 2006
Serdecznie wszystkich zapraszamy na Mistrzostwa Polski w wyścigach psich zaprzęgów (Dryland), ktore organizujemy od 8 do 10 grudnia 2006 roku, na terenie Lasu Łagiewnickiego w Łodzi. Szczegółowe informacje o imprezie można znaleźć na naszej klubowej stronie www.wataha.info.pl

30 listopada 2006Do teamu SH dołączyły Wichra i Czarna. Więcej info i fotek wkrótce.

11 listopada 2006Nasz Kai w miniony czwartek na Światowej Wystawie Psów 2006 - zdobył tytuł Zwycięzcy Świata! Tym samym w wieku trochę ponad dwóch lat poszedł w ślady swojego sławnego tatuśka :) Oczywiście w jego życiu nic się nie zmieniło, nadal jest tym samym energicznym wariatem, no moze po raz pierwszy w życiu najadł się do syta salami i kabanosów ;) Asieńko, dziekujemy za pomoc i okiełznanie Kaia na ringach.

10 listopada 2006(16kB)Za chwilę do nas dołączy ;)) Nasza dłuuugo wyczekiwana, nowa, mamy nadzieję supersiła z doskonałym rodowodem z najlepszymi psami Detlefa Oyena z linii Zer "przezskandynawskich". :) Czekamy, czekamy ;)

15 październik 2006


Kalendarz imprez zaprzęgowych na nadchodzący sezon jest już dostepny w dziale zawody.

29 sierpnia 2006


No i wreszcie do nas przyjechała ;) Sunia oczekiwana od ponad roku - Cayamarca Speedy jest już z nami. Więcej o małej w dziale nasze husky oraz w galerii speedy. Dodana również została galeria innych naszych psów w galerii. Niebawem opublikujemy oficjalny kalendarz imprez zaprzęgowych na nadchodzący sezon.

9 sierpnia 2006


Drobne korekty na stronce. Uzupełniony wpis o Rumpelka. Przygotowywane są też nowe działy w galerii: Będą tam fotografie innych naszych piesków, fotki piesków, które odwiedzają nasz hotel, fotki naszego kennelu i hotelu oraz dział fotek nowych, gdzie będą wrzucane rózne nowe fotki ;)

17 maja 2006


Witamy serdecznie po długiej nieobecności spowodowanej wieloma przyczynami, o których nie będziemy opowiadać ;-) Zapraszamy do skorzystanie z ofety hoteliku dla psów, o którym częściowo można przeczytać w dziale "hotel dla psów".

17 maja 2006


Śpieszymy poinformować, ze zawody w Łodzi zostały przełożone z 25-26 marca na 8-9 kwietnia - z powody tras ani śniegowych, ani drylandowych..... Jestesmy w wirze organizacji, przekładań zezwoleń, papierów i innych potwornych rzeczy... W sprawach pilnych dzwonić po północy ;) Bieżące i aktualne informacje dotyczące wyścigów zamieszczamy na klubowej stronie www.wataha.info.pl

23 marca 2006


Zapraszamy w końcu do OBEJRZENIA 600 zdjęć w naszej GALERII ;-))

23 lutego 2006


(8kB)Z nowości na stronie: Nowe linki, nowe zawody, nowe wyniki w kalendarzu zawodów i nowe, ciekawe pozycje w dziale: literatura zaprzęgowa. Zapraszamy też serdecznie na współorganizowane przez nas wyścigi, ktore odbędą się 25 i 26 marca w Łodzi. Więcej informacji możecie przeczytać na stronie naszego klubu www.wataha.info.pl.
Z nowości w domu: do naszej psiej rodziny dołączył przesympatyczny wyżeł niemiecki szorstkowłosy - Rumpel - Fajny Kumpel ;))) Mamy nadzieję, że wszystkim wypełni część pustki po stracie Kapsla.... Oto on ;)))
A my tymczasem szykujemy się na zawody na Kubalonce i znowu w Jakuszycach ;)))22 lutego 2006


I wróciliśmy po 10 dniach spędzonych z futrami w Jakuszycach ;-) Niebawem dołączymy superfotki z kursu instruktorskiego, naszych treningów i inne ciekawostki. Powoli zaczynamy też odpisywać na stertę Waszych listów czekających w skrzynce ;-).
Na stronce są już również wyniki z tegorocznej Cisnej.
ps. Pana Tomasza Rolfa prosze o kontakt czy dostał w koncu odpowiedź, na ktorą czekał - czy nie.... wysyłamy ją metodycznie od końca grudnia, ale brak nam potwierdzenia otrzymania listu...

30 stycznia 2006


Zmiany w kalendarzu zawodów - w pucharze Dryland (daty - Kucoby, Łęg, usunięcie Nadarzyna) i wyniki z pierwszych w tym sezonie midów - z Nowego Targu.
Polecamy zobaczyć rewelacyjne czasy A i G Górowskich i czas Andrzeja Śwista i jego hasiorów z Banciarnii, tej samej, z której mamy nasze białasy. Naprawdę super wyniki jak na "zwykłe" nieścigaczowe hasiory - 36 km po górkach w zmarzniętym śniegu ;-))

17 stycznia 2006


Witamy wszystkich w Nowym Roku...
Na stronie są już wyniki z Sylwestrowych zawodów w Jakuszycach. My za moment ruszamy również w tamte strony na kolejne zawody, zahaczając uprzednio o Nowy Targ. Trzymajcie kciuki za nas i pogodę ;-).
ps. wyniki z drugich zawodów w Jakuszycach również są już na stronie. I znowu pojawiło się kilkanaście nowych linków w naszej bazie...

12 stycznia 2006


SPORT ZAPRZĘGOWY
GALERIE
FIRMA HUSKY
POLECAMY
REKLAMA